Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podrobiła uchwałę - teraz grozi jej 5 lat więzienia

Prezes Społeczno – Oświatowego Stowarzyszenia Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym „Edukator” w Łomży wkrótce stanie przed sądem. Zdaniem sejneńskiej prokuratury szefowa stowarzyszenie podrobiła uchwałę zarządu tej organizacji. Sprawą zajmie się jednak sąd w Łomży.

Jak informuje prokurator Ryszard Tomkiewicz z suwalskiej „okręgówki” - do sfałszowania dokumentów doszło tuż przed kontrolą z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, skąd płyną dotacje dla stowarzyszenia. Oskarżona miała wtedy podrobić istniejącą już uchwałę zarządu, tak że zmieniła w niej treść paragrafów i dopisała kolejny, którego wcześniej nie było. Podpisała się też za osobę do tego upoważnioną.

W prokuraturze kobieta tłumaczyła, iż przed kontrolą chciała zlikwidować niedociągnięcia formalne w uchwale.

Grozi jej za to do 5 lat więzienia.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę