Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sprawa burmistrza Stawisk przed sądem

Sąd zdecyduje, czy ukarać burmistrza Stawisk, Marka Waszkiewicza za spowodowanie kolizji. Prowadząca sprawę łomżyńska prokuratura przekazała już odpowiedni wniosek w tej sprawie. Według prokuratury burmistrz 31 lipca ubiegłego roku spowodował kolizję. Miał zjechać prowadzoną przez siebie skodą na przeciwległy pas ruchu, zderzyć się z samochodem ciężarowym i zjechać do rowu - mówi rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży, Maria Kudyba.

Niezależnie od tej sprawy prokuratura prowadzi cały czas postępowanie, które ma wyjaśnić czy burmistrz składał fałszywe zeznania i czy oskarżał inną osobę o spowodowanie kolizji. Śledztwo w tej sprawie zostało jednak zawieszone do czasu, kiedy sąd zdecyduje, czy ukarać burmistrza za wykroczenie drogowe.

Marek Waszkiewicz twierdzi, że nie prowadził samochodu, kiedy doszło do kolizji i nie składał fałszywych zeznań.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę