Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Wśród najlepszych programistów...

Tomasz Zwornicki z I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zajął czwarte miejsce w międzynarodowym konkursie programistycznym High School Programming League. W piątej edycji uznawanego za jeden z najlepszych tego typu konkursów wzięli udział uczniowie z blisko stu szkół i 13 państw. Uczestnicy rozwiązywali zadania w czterech seriach trwających około 4 tygodni każda. Dzięki osiągnięciom Tomasza łomżyńska szkoła została sklasyfikowana na 14. miejscu w klasyfikacji generalnej.

Tomasza Zwornickiego, który w konkursie w sumie zdobył 307 punktów, wyprzedził tylko jeden Polak - Tomasz Rewak z II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy

Z łomżyńskiego „pierwszego” liceum w konkursie programistycznym wystartowało trzech uczniów.  Poza Tomaszem Zwornickim drużynę tworzyli także Paweł Wałkuski, który zajął 119 miejsce i Paweł Wszeborowski 341.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę