Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z ww.lkslomza.tk

Sparing: ŁKS - Wigry 1:1

W pierwszym przedsezonowym sparingu ŁKS zremisował w Łomzy z Wigrami Suwałki 1-1. Jedyną bramkę dla ŁKS-u strzelił z rzutu wolnego Robert Stachura. Spotkanie odbywało się w trudnych warunkach, całe boisko pokryte było śniegiem. W sobotnim sparingu z powodu kontuzji nie mógł wystapić Rafał Boguski.

Kontuzji kolana doznał podczas jednego z treningów już po powrocie z obozu. W poniedziałek łomżyński piłkarz przejdzie specjalistyczne badania. Następny sparing łomżyńskiego zespołu już w następną sobotę o godzinie 12:00. Tym razem przeciwnikiem będzie zespół z Dobrego Miasta.

Pierwszy sparing ŁKS oglądało ok. 150 widzów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę