Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

ŁKS wybiega na boisko

W sobotę, w samo południe, jedenastka ŁKS Łomża wybiegnie po raz pierwszy w tym roku na boisku przy ul. Zjazd by zmierzyć się piłkarzami Wigier Suwałki. To pierwszy oficjalny sparing przez wiosenną serią rozgrywek III ligi piłki nożnej. Sobotni przeciwnik łomżyńskiego zespołu to wicelider podlaskiej IV ligi.


Ten mecz to pierwsza okazja do zobaczenia nowych zawodników klubu. Zimowych zmian było kilka. Do ŁKS-u przychodzą Chioma Chimezie, Łukasz Tyczkowski, Robert Stachura, Tomasz Wołczyk, Grzegorz Zawłocki, Marcin Grabowski, a odeszli z niego Piotr Chwesiuk, Łukasz Łukasik i Marcin Sawko.

Przypomnijmy, że po jesiennej rundzie rozgrywek ŁKS Łomża zajmuje czwartą pozycję w tabeli III ligi. Po rozegraniu 15 spotkań łomżanie mają 26 punktów – to tylko o 3 mniej niż lider Pelikan Łowicz

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę