Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Konflikt między radną a burmistrzem

Główne zdjęcie
Urząd Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

O zniesławienie oskarżyła burmistrza Wysokiego Mazowieckiego jedna z miejskich radnych. Doniesienie w tej sprawie Halina Roszkowska złożyła w prokuraturze rejonowej po ostatniej sesji rady miejskiej. Zdaniem radnej zniesławieniem było udostępnienie jej kolegom anonimu, który na jej temat wpłynął do wysokomazowieckiego urzędu miasta. Autor tego pisma wśród kilku wątków - również dotyczących spraw rodzinnych radnej - podnosił sprawę jej miejsca zamieszkania sugerując, że bezprawnie sprawuje mandat w radzie miasta.

 

Swoją decyzję o zapoznaniu radnych z treścią anonimu burmistrz Jarosław Siekierko tłumaczy faktem, że był on adresowany również do nich. Burmistrz Wysokiego Mazowieckiego, któremu radna zarzuca zniesławienie, przesłał do prokuratury ów anonim z zarzutami wobec radnej do ewentualnego ich sprawdzenia. (ad/wsz)

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę