Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Och ten Ochman...

Światowej sławy tenor Wiesław Ochman był gwiazdą ostatniego karnawałowego koncertu Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej. „Tobie śpiewam tę pieśń”- taki tytuł nosił ten koncert, a w programie znalazły się słynne arie i duety operowe i operetkowe świata. Z Ochmanem śpiewały Leokadia Duży (sopran) i Renata Dobosz (mezzosopran) solistki Opery Śląskiej.

Wiesław Ochman na koncerty do Łomży przyjeżdżał już kilkakrotnie. Jak mówił przed koncertem na antenie Radia Nadzieja „lubi tu śpiewać i zawsze spotkał się z wdzięczną publicznością”. Ochman chwalił sobie także muzyków łomżyńskiej Orkiestry.
Sympatia jest obustronna. Łomżanie lubią słuchać śpiewu Wiesława Ochmana toteż licznie zgromadzili się w dużej sali Urzędu Wojewódzkiego. Artysta jak zwykle rewelacyjnie śpiewał, ale także pokazał, że jest także jednym z najlepszych polskich konferansjerów.

Dodajmy, że Łomżyńską Orkiestrę Kameralną w tym koncercie poprowadził jej dyrektor Jan Miłosz Zarzycki.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę