Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zambrów „Żubry” rozdane

Nie było tym razem kategorii "Sponsor roku", ale za to wszystkie statuetki żubrów były złote - w Zambrowie po raz XIII burmistrz Kazimierz Dąbrowski wręczył nagrody. Kapituła, bo to ona wybiera najlepszych spośród nominowanych, w tym roku za "Twórczość i upowszechnianie kultury" postanowiła wyróżnić zespół Bill Bord, który istnieje co prawda dopiero od półtora roku, ale który założyli twórcy legendarnej już formacji Fundusz Bezrobocia.

Za najlepszą ubiegłoroczną inwestycję w Zambrowie uznano "Fabrykę jedzenia" Eugeniusza Kaczyńskiego - obiekt, który nie tylko spełnił oczekiwania średniego pokolenia mieszkańców miasta, ale także estetycznie zagospodarował centrum Zambrowa.

W kategorii "Upowszechnianie kultury fizycznej" statuetka żubra trafiła do Krzysztofa Zalewskiego - autora sukcesów zambrowskiej Olimpii, wyróżnionego już za pracę z piłkarzami także innymi nagrodami, w tym również o randze wojewódzkiej.

Teresa Szumowska - prezes Stowarzyszenia "Szansa" odebrała nagrodę burmistrza za "Działalność społeczną i charytatywną, zaś Michał Ziemak - dla "Najlepszego sportowca".

Tradycyjnie już "Złotymi Żubrami" nagrodził Kazimierz Dąbrowski troje najlepszych w ubiegłym roku uczniów - w kategorii szkół podstawowych laureatem żubra został Marcin Kotecki, spośród gimnazjalistów za najlepszą uznano Ewę Choromańską, a wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych Joannę Sadowską.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę