Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Droższe obiady w zambrowskich szkołach

O kilkadziesiąt, a nawet do stu procent drożeją obiady w stołówkach szkolnych Zambrowa. Dotychczas ich cena wynosiła od 2, 70 do 3,50 zł, teraz we wszystkich czterech placówkach będzie to taka sama suma - 5,50 zł. Wynika to z tego, że będą finansować pełne koszty obiadów, wczesniej płacili tylko za produkty. Decyzja rady miejskiej nie będzie miała jednak wpływu na wydatki najbardziej potrzebujących uczniów, ponieważ - podobnie jak dotychczas - wiekszość z ponad ośmiuset obiadów będzie finansowana poprzez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.


Nowością która pojawiła się razem z podwyzka jest możliwośc wykupienia samej zupy (1,50 zł) lub drugiego dania (za 4 zł.).
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę