Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

„Pierwsze” jest 39.

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży znalazło się na 39 miejscu w Ogólnopolskim Ranking Liceów Ogólnokształcących 2013 przeprowadzonym przez „Rzeczpospolitą” i miesięcznik „Perspektywy”. To najbardziej prestiżowy z rankingów szkół. Prowadzony jest już od 15 lat.

Łomżyńskie pierwsze liceum powróciło do 40. najlepszych liceów w kraju, po spadku na 70. miejsce w ubiegłym roku. Jest też na 24 miejscu w „rankingu olimpijskim”. Przed rokiem było na 55 miejscu, a dwa lata temu na 27.   
Drugie z łomżyńskich liceów - II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - w Ogólnopolskim Ranking Liceów Ogólnokształcących 2013 zostało sklasyfikowane na 332 miejscu. To spadek w stosunku do ubiegłego roku (było na 256 miejscu) i do 2011 roku, gdy łapało się w drugiej setce najlepszych.

W Ogólnopolskim Ranking Techników 2013 z Łomży klasyfikowany jest tylko Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 im. Józefa Piłsudskiego. Popularny „Mechaniak” zajął 193 miejsce, podczas gdy przed rokiem był 60.

Rankingi uwzględniają szkoły, w których maturę w maju 2012 r. zdawało minimum 12 maturzystów, oraz w których wyniki średnie z j. polskiego oraz matematyki zdawanych obowiązkowo były nie mniejsze niż 0,75 średniej krajowej w danym typie szkół.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę