Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Obrażał uchodźców na forach - teraz stanął przed sądem

Nie przyznaje się do winy, choć ciążą na nim poważne zarzuty. Jeden z białostockich strażników granicznych odpowiada przed sądem za obrażanie uchodźców na forach internetowych. Dochodzenie w tej sprawie prowadziła łomżyńska prokuratura, bo to na tamtejszym lokalnym portalu pojawiały się wpisy i filmiki szkalujące mieszkających w Łomży Czeczenów. Śledczym udało się jedynie namierzyć osobę, która zamieszczała negatywne, nienawistne komentarze.

Jest nią 33-letni funkcjonariusz Straży Granicznej z Białegostoku Tomasz D. Podczas pierwszej rozprawy nie przyznał się do zamieszczania obraźliwych wpisów. Grozi mu do 3 lat więzienia i utrata pracy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę