Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Krwiodawcy z „Wety”

Blisko 24 litry krwi oddali uczniowie łomżyńskiej „Wety”. Kolejną, tradycyjną już w tej szkole akcję krwiodawstwa, przeprowadzono wczoraj. Organizuje ją szkolne koło PCK pod kierunkiem nauczyciela religii Lecha Śleszyńskiego przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łomży.

Szkolnej akcji oddawania krwi w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży przyświecało hasło: „Nie jesteś samotną wyspą w morzu ludzkich cierpień”. Kilkudziesięciu pełnoletnich uczniów szkoły oddało w sumie 23.850 ml krwi.
Koło PCK w „Wecie” poza organizacją zbiórek życiodajnego leku, prowadzi także szkolenia w zakresie ratownictwa przedmedycznego oraz organizuje akcje charytatywne dla potrzebujących.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę