Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Wyższe stypendia szkolne

O ponad 30 zł więcej niż przed rokiem i o blisko 50 zł więcej niż wiosną będzie wynosiło stypendium jakie przysługuje najbiedniejszym uczniom. Prezydent Mieczysław Czerniawski podpisał zarządzenie dzielące przyznaną miastu dotację z budżetu państwa na te stypendia. Zgodnie z nim miesięczna wysokości kwoty stypendium szkolnego w pełnej wysokości wynosi teraz aż 160 zł.

„Mając na względzie rozmiar wnioskowanych potrzeb na rok szkolny 2012/2013 w zakresie pomocy materialnej dla uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Łomży i wielkość przyznanej na ten cel dotacji celowej z budżetu państwa, ustalam na okres od dnia 01.09.2012r. do dnia 31.12.2012 r. miesięczną wysokość stypendium w pełnej wysokości, w kwocie 160,00 zł.” - czytamy w podpisanym w poniedziałek zarządzeniu prezydenta Czerniawskiego.  
Dodajmy, że w ubiegłym roku stawka stypendium – w okresie od wrześnian do grudnia - wynosiła 127 zł, a od stycznia do czerwca spadła do 114 zł.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę