Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Rzecznik Praw Dziecka zbada sprawę rodziny z Hipolitowa koło Stawisk

Rzecznik Praw Dziecka zajmie się sprawą rodziny z Hipolitowa. 41-letnia Beata Z. jest podejrzana o zabójstwo co najmniej piątki dzieci. Kobieta została aresztowana na trzy miesiące.

Marek Michalak powiedział, że zajmie się sprawą z urzędu. Chce przyjrzeć się pracy urzędów, które miały nadzorować sytuację w rodzinie Beaty Z. Rzecznik Praw Dziecka zbada między innymi pracę kuratora, który opiekował się rodziną Beaty Z. Został on ustanowiony kilka lat temu w związku z nieprawidłowościami w wykonywaniu władzy rodzicielskiej. W ciągu miesiąca urząd Rzecznika Praw Dziecka powinien otrzymać dokumenty między innymi z sądu, miejskiego ośrodka pomocy społecznej oraz od organów ścigania. Możliwe, że rzecznik uda się na miejsce, by zbadać sprawę i wówczas wnioski powinny pojawić się wcześniej.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę