Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prawdopodobnie ciała kolejnych noworodków znaleziono we wsi pod Stawiskami

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy ciała kolejnych noworodków prawdopodobnie znaleźli śledczy we wsi pod Stawiskami. Wcześniej 41-letnia mieszkanka tej wsi - Beata Z. - była podejrzana o zabicie dwójki swoich nowo narodzonych dzieci.

Z jej pierwszych zeznań wynikało, że do pierwszego zabójstwa doszło w czerwcu tego roku. Jak ustalili śledczy zaraz po urodzeniu córeczki kobieta zakopała jej ciało w komórce pod stodołą. W czasie badań przeprowadzonych na posesji odkryto szczątki kolejnego dziecka. Chłopczyk miał urodzić się w październiku 2010 roku.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy na strychu domu, w którym mieszkała kobieta z rodziną, prowadzący dochodzenie znaleźli szczątki kolejnych dzieci. Mogłoby to potwierdzać informacje, które przekazywali nam mieszkańcy wsi. Mówili o tym, że kobieta wielokrotnie była w ciąży, a potem nie widzieli dzieci.

Beacie Z. postawiono zarzut zabójstwa dzieci. Grozi jej nawet dożywocie.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę