Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W klasie przy laptopach... w Zambrowie

Główne zdjęcie
fot. PUW Białystok

W zambrowskiej Szkole Podstawowej nr 3 otwarte zostały dwie nowoczesne klasy. Każda wyposażona jest w 30 laptopów, tablicę interaktywną, projektory multimedialne, drukarki, skanery, kserokopiarki. Dziewięć dodatkowych laptopów trafiło do nauczycieli. Całkowity koszt „Cyfrowej szkoły” w Zambrowie to ponad ćwierć miliona złotych, przy czym trzy czwartek tej kwoty to dotacja rządowa.

Na otwarcie Cyfrowej szkoły w zambrowskiej podstawówce przyjechali włodarze: Wojewoda Podlaski Maciej Żywno, Wicekurator Oświaty Wiesława Ćwiklińska, oraz burmistrz Zambrowa Kazimierz Dąbrowski. (fot. PUW Białystok)
Na otwarcie Cyfrowej szkoły w zambrowskiej podstawówce przyjechali włodarze: Wojewoda Podlaski Maciej Żywno, Wicekurator Oświaty Wiesława Ćwiklińska, oraz burmistrz Zambrowa Kazimierz Dąbrowski. (fot. PUW Białystok)

„Cyfrowa szkoła” to rządowy program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w sferze technologii informacyjnych. Pilotażowy program rozpoczął się w kwietniu 2012 roku i potrwa do sierpnia 2013 roku.  W całym województwie takich „Cyfrowych szkół” ma powstać teraz 13. Dostaną one w sumie ponad 1,3 mln zł dofinansowania. Jak podaje Urząd Wojewódzki w tej chwili niektóre ze szkół już są „cyfrowe”  niektóre właśnie instalują sprzęt, inne czekają na dostawę urządzeń, kilka jest jeszcze w trakcie przetargu.

Przypominamy, że jedna z takich „cyfrowych szkół” powstaje także w podgórzyńskich Kupiskach.

cz
pt, 19 października 2012 15:02
Data ostatniej edycji: pt, 19 października 2012 15:04:10

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę