Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Dobra szkoła doczeka się wreszcie prawdziwej sali gimnastycznej?

Główne zdjęcie
Na tej działce ma powstać hala sportowa

Jednocześnie lekcje w-f ma w niej mieć około stu uczniów. Ma mieć widownię na minimum 300 miejsc, boisko z płytą umożliwiającą dostosowywani jej także jako scena, pomieszczenia fitness, siłownię oraz pomieszczenia towarzyszące takie jak szatnie, toalety, natryski czy pokoje dla trenerów, sędziów i nauczycieli. Ratusz ogłosił właśnie przetarg na wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej sali sportowej która miałaby stanąć przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej przy Placu Kościuszki w Łomży. Projektant ma tak ją „narysować” aby umożliwiała organizację zawodów sportowych na poziomie wojewódzkim.

Sala miałaby stanąć na działkach tuż obok budynku liceum, ale ma ona pełnić funkcję  dydaktyczną z zakresu wychowania fizycznego zarówno dla liceum jak i pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 2  „poprzez zapewnienie możliwości jednoczesnego korzystania z sal pięciu  grupom liczącym po około 20 osób”
„W opracowaniu należy uwzględnić i zaprojektować łącznik wewnętrzny projektowanego budynku sali sportowej z istniejącym budynkiem II Liceum Ogólnokształcącego – czytamy w wymogach zamówienia.
Miasto chce aby sala została zaprojektowana uwzględniając nowoczesne rozwiązania technologiczne (optymalne parametry przegród, zestawów okiennych, optymalna szczelność budynku, wykorzystanie alternatywnych źródeł ciepła) tak, aby jego zużycie energii na cele grzewcze mieściło się w przedziale 50 – 70kWh/m2/rok.
Wyłoniony w przetargu wykonawca na opracowanie dokumentacji miałby pół roku.

200829104429.jpg
cz
pt, 05 października 2012 11:58
Data ostatniej edycji: pt, 05 października 2012 12:33:22

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę