Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mieszkańcy Zambrowa i Wiśniewa doczekali się obwodnicy

Po 34 miesiącach od rozpoczęcia prac, we wtorek (2.10) na nową obwodnicę Zambrowa wpuszczony zostanie ruch kołowy. Przekierowanie pojazdów z dotychczasowej "ósemki" przecinającej centrum Zambrowa nastąpi po 10:00. Mimo oficjalnego otwarcia obwodnicy, tymczasem nie będzie ona jeszcze drogą ekspresową i obowiązywać będzie na niej ograniczenie prędkości do 100 km/h do czasu zakończenia wszystkich prac dodatkowych.

Obwodnica Zambrowa ma długość nieco ponad 11 km i omija Zambrów i sąsiednie Wiśniewo. Poza dwiema dwujezdniowymi drogami w jej skład wchodzą dwa bezkolizyjne skrzyżowania wraz z dojazdami do nich, 15 mostów i wiaduktów oraz 78 przepustów. Jej budowa kosztowała ponad 325 mln zł, z czego 80% to dofinansowanie unijne.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę