Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Stypendium dla przyszłych weterynarzy

Pięcioro uczniów uczących się w kierunku technik weterynarii w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży otrzymało po raz pierwszy stypendium ufundowane przez właściciela Firmy „KONRAD” za szczególne osiągnięcia naukowe za rok szkolny 2011/2012. Łomżyńska firma jest jedną z największych firm w kraju zajmujących się m.in. obrotem jałowicami hodowlanymi i importerem nasienia buhajów.

Aby otrzymać stypendium właściciela firmy „KONRAD” uczniowie klas II, III, IV Technikum Weterynaryjnego muszą wykazać się nie tylko bardzo dobrymi ocenami – średnią ocen minimum 4,5, frekwencją na poziomie minimum 90%, i bardzo dobrą ocenę z zachowania, ale także wywodzić się z rodzin w których jest trudna sytuacja materialna. Stypendia przyznaje specjalna komisja w skład której wchodzi m.in. fundator - Krzysztof Przeździecki, właściciel firmy „KONRAD”. 
Jak podaje Magdalena Budziszewska z „Wety”, tegorocznymi stypendystami zostali: Cezary Kaliściak z kl. III e, Rafał Piętka z III f, Martyna Malinowska z III f, Beata Radziun z IV e, Kamil Kleszczewski z IV f. Uczniowie otrzymywać będą stypendium do końca tego roku szkolnego. Oficjalne wręczenie nastąpi podczas Święta Szkoły, które odbędzie się 23 września 2012 roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę