Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mecze po ciemku - w Pniewie oszczędzają na Orliku

Zarządcy boiska Orlik oszczędzają nie włączając pełnego oświetlenia i zakręcając wodę w szatniach. Tak działanie boiska w Pniewie, w gminie Łomża opisują nasi słuchacze. "Włączona jest tylko część lamp, często nie ma wody pod prysznicami, a nawet w toaletach. A ludzie, którzy tam pracują pytani dlaczego tak się dzieje mówią, że mają takie wytyczne". Według nich takie postępowanie utrudnia komfortowe korzystanie z boisk, których zaletą miało być właśnie profesjonalne wyposażenie.

Dyrektor Zarządu Ekonomicznego Szkół Gminy Łomża, Tomasz Tyszka twierdzi, że pewne ograniczenia są konieczne ze względu na wysokie koszty utrzymania boiska. Ale nie zgadza się z takim opisem pracy Orlika w Pniewie.

"Staramy się, żeby łazienki były otwarte i ogólnodostępne. Dlatego nie mogło być mowy, że woda była zakręcona. A wszystkich lamp nie włączamy ze względu na wysokie koszty oświetlenia." - wyjaśnia.

Mimo wysokich kosztów utrzymania gmina nie może pobierać żadnych opłat od osób, które korzystają z Orlików. Uniemożliwiają na podstawie których ich budowa była dofinansowana.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę