Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Jula na festiwalu „Top Of The Top Festival” w Sopocie

Główne zdjęcie
Julita \"Jula\" Fabiszewska

Płyta „Na krawędzi” Julity „Juli” Fabiszewskiej zadebiutowała na trzecim miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży Związku Producentów Audio Video. Album młodej wokalistki z Łomży wyprzedził, m.in., wydane niedawno płyty Jennifer Lopez, Justina Biebera czy znanego z programu „The Voice Of Poland” Rafała Brzozowskiego. Równie dobrze jak płyta sprzedają się pliki MP3, dzięki czemu Jula wystąpi dzisiaj na festiwalu „Top Of The Top Festival” w Sopocie.

Na liście OliS obejmującej tydzień od 13 do 19 sierpnia płytę Juli wyprzedziły tylko dwa wydawnictwa: „Anastasis” powracającej po 16. latach legendy lat 80. Dead Can Dance i bijący rekordy popularności od 23. tygodni płytą „Myśliwiecka” Artur Andrus. 
Oficjalna Lista Sprzedaży 50 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce jest zestawiana na podstawie danych pochodzących ze wszystkich większych sklepów płytowych, w tym sieci EMPiK i Media Markt oraz największych sklepów internetowych. 
Płyta „Na krawędzi”, promowana przebojowymi singlami „Za każdym razem” i „Nie zatrzymasz mnie” sprzedaje się równie dobrze w sieci, m.in. na portalu Muzodajnia.pl., umożliwiającym legalne pobieranie plików – pojedynczych wybranych utworów -  na telefon czy komputer. Album stał się przebojem pomimo tego, że tuż po jego premierze Jula udostępniła wszystkie pochodzące z niego utwory na swoim oficjalnym kanale YouTube, tłumacząc to tym, że nie wszyscy jej fani mają pieniądze na zakup płyty CD.
Jula weźmie dziś udział w drugim dniu „Top Of The Top Festival” w Sopocie. Razem z Blue Cafe, Braćmi, Mrozu, Honoratą Skarbek i Kombii zaśpiewa w czasie koncertu „Muzodajnia Gwiazd”, prezentującym wykonawców odnotowujących rekordową sprzedaż swych utworów w sieci. Początek transmisji o godzinie 21.30 w Polsacie.

Wojciech Chamryk


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę