Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość ze strony www.radio.bialystok.pl

Młoda oszustka zatrzymana

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali 17-letnią oszustkę. Przed południem we wsi Wyliny Ruś do domu 74-letniego samotnego mężczyzny weszła młoda kobieta, która przedstawiła się jako pracownica KRUS-u. W trakcie rozmowy zaoferowała pomoc w podwyższeniu renty o 300 złotych. Na poczet tej podwyżki wyłudziła od mężczyzny 130 złotych. Następnie wsiadła do białej toyoty, gdzie czekał na nią kierowca i odjechała.

Zaraz po tym zostali oni zatrzymani przez policjantów ruchu drogowego do kontroli. Okazało się, że pasażerka jest poszukiwana, ponieważ uciekła z pogotowia opiekuńczego. Kierowca i dziewczyna zostali przewiezieni do komendy. W tym czasie do policji zgłosił się oszukany rencista, gdyż zdarzenie, które mu się przytrafiło wydało mu się podejrzane. Mężczyzna podał rysopis oszustki. Policjanci szybko połączyli oba zdarzenia i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Siedemnastolatka przyznała się do popełnienia 5 oszustw na terenie powiatów wysokomazowieckiego i zambrowskiego na sumę ponad 2 tysięcy złotych. Natomiast na obszarze całego województwa prawdopodobnie dokonała ponad 20 podobnych przestępstw.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę