Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Walka o „Bitwę na głosy” z Julą

Kilkaset osób zgłosiło się na przesłuchania do mającej wystąpić w programie „Bitwa na głosy” TVP2 drużyny Juli. Z powodu rekordowego zainteresowania castingi w MDK-DŚT potrwają do późnych godzin wieczornych. Wtedy też poznamy listę osób wybranych do mającego się odbyć jutro drugiego etapu przesłuchań. – Mało się nie popłakałam, jak wyszłam przywitać tych wszystkich ludzi, którzy zareagowali bardzo pozytywnie – mówi Julita „Jula” Fabiszewska. – Nie spodziewałam się aż tylu ludzi. Jest to dla mnie ogromne zaskoczenie. Cieszę się, że mogłam z nimi pobyć, przytulić się – to naprawdę dużo daje. Jestem z nimi całym sercem i bardzo im kibicuję!

Poza liczną reprezentacją mieszkańców Łomży na casting przyjechali też młodzi ludzie z wielu okolicznych miast i miejscowości: Białegostoku, Ełku, Grajewa i Suwałk. Większość jest fanami młodej wokalistki z Łomży, a wszyscy marzą o zakwalifikowaniu się do jej drużyny. By tak się stało musza przebrnąć przez podwójne sito eliminacji, w tym występ przed profesjonalnym jury, złożonym z producentów muzycznych i pracowników telewizji.
Uczestnicy castingu będą śpiewać a cappella – bez podkładu muzycznego – piosenki w języku polskim i angielskim. Wiadomo już, że niektórzy wybrali piosenki Juli. 
– Rejestracja uczestników trwa do godziny 18 – mówi Hanna Krawczyńska, manager firmy Mastiff Media Polska. – A kończymy około godziny 20 – 21. Najpierw są prekomisje, później komisja główna, która sprawdza umiejętności ludzi, którzy tutaj przyszli. Po dzisiejszym dniu od 25. do 30. osób zostanie zakwalifikowanych na jutrzejszy dzień. Te osoby Jula będzie już przesłuchiwać osobiście. Przy ostatecznym wyborze ostateczna decyzja należy do artysty, tutaj nigdy nie ingerujemy.
Szczęśliwcy, którzy zostaną zakwalifikowani do drugiego etapu przesłuchań spotkają się jutro z Julą w jej szkole – Liceum Ekonomicznym Nr. 6. Tylko połowa z nich trafi do drużyny Juli.
– Jutro czeka nas ten najcięższy wybór – mówi Jula. – Jest mi ciężko, ponieważ trudno będzie wyłonić 16 osób z tylu wspaniałych ludzi. Jednak takie są prawa tego programu i trzeba będzie dokonać wyboru. Na pewno wybierzemy osoby, które są bardzo zdolne i zasługują na tę szansę. Mam nadzieję, że wspólnie z tą 16-tką przeżyjemy wspaniałą przygodę!

Wojciech Chamryk

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę