Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Nie trać czasu na nudę – ostatnia szansa na dwa dyplomy w trzy lata!

Recepta na sukces na rynku pracy jest prosta – wystarczy dobry dyplom wiarygodnej uczelni w kieszeni i pomysł na siebie. Jak po trzech latach studiowania to osiągnąć? To proste – wystarczy wybrać jedną ze specjalności w Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce.

Bezpłatna szkoła blisko domu
Niewątpliwym atutem Zespołu Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce jest usytuowanie. Nie musisz daleko wyjeżdżać, ponosząc duże koszty na kształcenie. Mamy dla Ciebie wiarygodną ofertę kształcenia na miejscu, w Ostrołęce. W czasach kryzysu gospodarczego każdy grosz jest ważny. Warto zastanowić się, czy jest sens zaciągania kredytów na naukę i utrzymanie się w dużym mieście, jeśli na miejscu jest dobra szkoła z tradycjami, oferująca możliwość ukończenia studiów w poszukiwanych zawodach i otrzymania dyplomu prestiżowych polskich uczelni. Studia w dużym ośrodku akademickim to duży koszt – u nas nie płacisz za nic, co oznacza, że w dorosłe życie wkroczysz bez zaciągniętych kredytów na naukę i długów.

Dwa dyplomy w trzy lata

Zespół Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce to szkoła z dużymi tradycjami, a rzetelność kształcenia potwierdzają nasi partnerzy:

 • Uniwersytet Warszawski i Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach. Co to oznacza? Po ukończeniu Zespołu Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce otrzymasz dwa dyplomy:
 • Kolegium Nauczycielskiego lub Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, który potwierdza zdobycie kwalifikacji pedagogicznych;
 • Uniwersytetu Warszawskiego lub Uniwersytetu Przyrodniczego-Humanistycznego w Siedlcach, który potwierdza zdobycie wykształcenia wyższego na poziomie licencjackim.

O naszej rzetelności świadczy doświadczona kadra i absolwenci szkoły, spośród których rekrutuje się większość nauczycieli okolicznych szkół i placówek oświatowych.

Nie musisz być nauczycielem

W Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce zdobędziesz niezbędną wiedzę pedagogiczną i merytoryczną do wykonywania zawodu nauczyciela lub pedagoga, ale to nie znaczy, że musisz wykonywać ten zawód! Nasi absolwenci z powodzeniem pracują jako tłumacze, dziennikarze, terapeuci, redaktorzy w wydawnictwach itd. Po otrzymaniu dyplomu licencjackiego masz możliwość kontynuowania nauki na dowolnym kierunku w uczelniach patronackich: Uniwersytecie Warszawskim lub Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

Co oferujemy?
- Kształcenie na jednej ze specjalności: języku polskim z pedagogiką opiekuńczo-wychowawczą, języku niemieckim i języku angielskim, na których kształcenie odbywa się tak samo, jak na Uniwersytecie Warszawskim (te same standardy, ten sam program kształcenia),
- możliwość nauki na jednej ze specjalności prowadzonej zgodnie z programami Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach (pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną lub edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym),
- możliwość wszechstronnego rozwoju i realizacji swoich pomysłów poprzez działalność w samorządzie studenckim, zajęcia artystyczne, imprezy studenckie,
- bezpłatne kształcenie przez cały okres studiów.

ZAPRASZAMY NA SPECJALNOŚCI:

 • Język angielski
 • Język niemiecki
 • Język polski z pedagogiką opiekuńczo-wychowawczą
 • Edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym
 • Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną

Zespół Kolegiów Nauczycielskich
ul. Parkowa 6,
07-410 Ostrołęka
Tel. 29 764-66-37
e-mail.: sekretariat@zkn.edu.pl
www.zkn.edu.pl

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę