Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Maturalne wyniki - 82% tegorocznych absolwentów zdało

91% maturzystów z liceów ogólnokształcących w województwie podlaskim zdało maturę. W technikach ten odsetek wyniósł 69%. Pełne wyniki tegorocznego egzaminu maturalnego, będą udostępnione dopiero 17 września bo w sierpniu planowane są jeszcze poprawki. Może do nich przystąpić 533 licealistów i 780 absolwentów techników.

Z udostępnionych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łomży danych wynika, że maturę z języka polskiego zdało 96%, z angielskiego 93%, a z matematyki 85% przystępujących do egzaminu. W sumie w województwie podlaskim do matury w tym roku przystąpiło 14 119 osób ubiegających się o świadectwo dojrzałości. Tegoroczni absolwenci – 12 418 – stanowili 88% wszystkich zdających. Pozostali to absolwenci z lat ubiegłych (1 701). 
Do egzaminu w maju przystąpili również absolwenci, którzy uzyskali świadectwo dojrzałości we wcześniejszych latach, w celu podwyższenia wyniku egzaminacyjnego albo uzyskania wyniku z nowego przedmiotu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę