Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

4,5 mln zł na inżynierów z PWSIiP w Łomży

Główne zdjęcie
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży otrzyma ponad 4,5 mln zł dotacji „na zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy”. Projekt uczelni pt. „Zostań inżynierem - kierunki zamawiane w PWSIiP w Łomży” znalazł się na 33 miejscu ogłoszonej przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju listy rankingowej 93 projektów polskich uczelni, które sumie otrzymają na to 300 mln zł.

Jak podano w komunikacie Komisja Oceny Projektów rozpatrzyła i oceniła 260 wniosków uczelni o przyznanie dofinansowania. 126 wniosków uzyskało  ocenę pozytywną, ale spośród nich do dofinansowania zakwalifikowały się 93.  Projekt łomżyńskiej uczelni -  „Zostań inżynierem - kierunki zamawiane w PWSIiP w Łomży” dostanie 4 521 517,05 zł

Dodajmy, że w ubiegłym roku łomżyńska uczelnia także wygrała konkurs na kierunki zamawiane. Projekt „Zaprogramuj swoją przyszłość(...)” otrzymał wówczas ponad 5 mln zł dofinansowania.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę