Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Talent doceniony

Główne zdjęcie
Doceniona praca Karola Karwowskiego

Karol Karwowski, uczeń kl. II Szkoły Podstawowej w Dobrzyjałowie w gminie Piątnica został jednym z laureatów ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Bezpiecznie na wsi – czy upadek to przypadek?”. Konkurs zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego po raz drugi jest jedną z form prowadzonych działań prewencyjnych kierowanych do dzieci. Z danych KRUS wynika,że upadki są najczęstszą przyczyną wypadków na wsi.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych. Uczestnicy mieli wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice, o tematyce związanej z zapobieganiem upadkom podczas pracy i zabawy w gospodarstwie rolnym. W skali kraju wzięło w nim  udział  niemal 37 tysięcy uczniów, w tym blisko 2,5 tys z województwa podlaskiego. Nagrody główne – sprzęt komputerowy i multimedialny, ufundowane przez Prezesa KRUS, zdobyli uczniowie województwa łódzkiego. Karol Karwowski z Dobrzyjałowa został nagrodzony cyfrowym aparatem fotograficznym ufundowanym przez patrona medialnego konkursu – Dwutygodnik „Agro Serwis”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę