Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prawo studiuj w Białymstoku

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku wygrał w zorganizowanym po raz pierwszy przez dziennik „Rzeczpospolita” ranking uczelni, które kształcą studentów na kierunku prawo. Oceniany był potencjał naukowy, jakość kształcenia i współpraca z zagranicą. UwB wygrał nawet z Uniwersytetem Warszawskim i Jagiellońskim.

O przewadze UwB w rankingu „Rz” przesądziły m.in. kontakty z zagranicą. Białostocki Wydział Prawa został też doceniony przez resort nauki, który już dwa razy przyznawał mu najwyższą, pierwszą kategorię za osiągnięcia naukowe. Jak informuje „Rz” w ubiegłym roku kierunek ten wywołał zamieszanie w Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Część ekspertów była zaskoczona, gdy okazało się, że muszą mu przyznać ocenę wyróżniającą. Takim wyróżnieniem może się poszczycić tylko prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, który w rankingu „Rz" zajął trzecie miejsce. UJ przegrał tylko o pół punktu z Uniwersytetem Warszawskim.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę