Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zdalnie sterowana maszyna rolnicza hitem tragów w Szepietowie

Około pięćdziesiąt firm wystawiających swoją ofertę na Podlaskich Targach Budownictwa Wiejskiego, prawie setka maszyn zaprezentowanych także podczas pracy w polu i co najmniej kilkanaście tysięcy odwiedzających - w Szepietowie zakończyły się dwudniowe imprezy wystawowo - pokazowe.

Tradycyjnie już podczas prezentacji na terenach Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego wybrane zostały Hity Imprez.

Za najbardziej atrakcyjną maszynę rolniczą komisja uznała sterowaną przy pomocy pilota owijarkę do bel zielonki firmy DANEX z Rogienic Wielkich, natomiast hitem targów budowlanych okazała się płyta warstwowa z wkładem poliuretanowym produkowana we Włocławku.

Swoistym "hitem" po raz kolejny okazał się też pokaz pracy maszyn w polu - koszenie, zbiór i zagospodarowanie paszy zielonej przez najnowsze urządzenia i maszyny śledziło z uwagą kilka tysięcy osób.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę