Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

O Janie Pawle II wiedziała najwięcej

Paulina Porowska zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Ojcu Świętym „Pielgrzymi szlak Jana Pawła II”- III Pielgrzymka Papieża do Ojczyzny, który odbył się w Lublinie. W finale uczestniczyło 28 uczniów wyłonionych podczas eliminacji regionalnych.

Hasłem przewodnim konkursu były słowa wypowiedziane na Westerplatte 12 czerwca 1987 roku przez błogosławionego Jana Pawła II „Przyszłość Polski zależy od Was i musi od was zależeć”. Uczestnicy konkursu musieli się zmierzyć z niełatwym testem, którego zadania dotyczyły trzeciej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Łomżyńską „dziesiątkę” w Lublinie razem z Pauliną reprezentował  Bartosz Rainka. Zarówno do etapu regionalnego jak i ogólnopolskiego  przygotowywała ich pani Elżbieta Zaremba.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę