Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

PWSIiP ponownie „pozytywistą roku”

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży ponownie uzyskała wyróżnienie przyznane przez Kapitułę Nagrody „Pozytywista Roku”. Łomżyńska uczelnia była nominowana w kategorii „nauka i edukacja” – za wysoką jakość kształcenia, wspieranie rozwoju miasta Łomży, angażowanie się w życie społeczności lokalnej oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom gospodarki w regionie.

Nagroda i wyróżnienia „Pozytywista Roku”, nawiązujące do idei pozytywistycznych, mają na celu uhonorowanie dorobku, wkładu pracy i innego typu działań, które służą rozwojowi różnych dziedzin życia i przekładają się na wartość praktyczną dla społeczeństwa. Przyznaje Kapituła powoływana jest przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości „Wokulski”.
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wyróżnienie odebrał rektor uczelni dr hab. Robert Charmas.

PWSIiP tytuł Pozytywista Roku otrzymała już trzy lata temu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę