Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Logistycy z Łomży...

Główne zdjęcie
Rogiński Damian

Damian Rogiński oraz Patryk Zabielski, uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 z Łomży zostali wyróżnieni w tegorocznej olimpiadzie logistycznej! W sumie brało w niej udział ponad pięć i pół tysiąca uczniów z całej Polski. Ogłoszenie laureatów olimpiady odbyło się w piątek w Auli Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, która jest organizatorem olimpiady.

Zabielski Patryk
Zabielski Patryk

Damian Rogiński, uczeń trzeciej klasy, brał udział w olimpiadzie po raz drugi. Natomiast dla Patryka Zabielskiego, ucznia klasy maturalnej, był to czwarty udział. Obydwaj uczą się w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 z Łomży.  Łomżyńska szkoła zajęła zaś w tym roku 7. miejsce, na 186 szkół zgłaszających swoich uczniów do olimpiady.
- W olimpiadzie udział wzięła rekordowa liczba uczestników ze 186 szkół - mówi Wojciech Zalewski z WSL. - Na co dzień mogliśmy obserwować tysiące młodych logistyków, zapalonych do zdobywania wiedzy, mobilizujących się wspólnie do walki i po raz kolejny odkryliśmy wybitnych uczniów, którzy w przyszłości zapewne staną się profesjonalnymi menedżerami w branży logistycznej. Gorąco trzymamy za nich kciuki w dalszym rozwoju zawodowym - dodaje
Wszyscy finaliści olimpiady już dzisiaj mogą o sobie powiedzieć – wygrani. Pokonali bowiem ponad 5,5 tysiąca uczniów z całej Polski. Każdy z nich uzyskał uprawnienie do zwolnienia z części pisemnej egzaminu z przygotowania zawodowego oraz wygrał pełne lub częściowe zwolnienie z czesnego na studiach w WSL – w zależności od zdobytego miejsca.
Dodajmy, że tegorocznym zwycięzcą olimpiady okazał się Artur Niciejewski z Zespołu Szkół nr 1 z Wielunia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę