Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wyniki przedszkolnej rekrutacji później

Rodzice łomżyńskich przedszkolaków dłużej będą musieli czekać na informację do którego z miejskich przedszkoli, szkolnych zerówek czy klas pierwszych szkół podstawowych udało się im w tym roku zapisać dziecko. Pierwotnie miało to być ogłoszone 17 kwietni, ale – jak tłumaczy ratusz - „z powodów technicznych” informacje te zostaną opublikowane kilka dni później.

Jak podaje Łukasz Czech z ratusza ogłoszenie listy przyjętych do oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych nastąpi 20 kwietnia o godz. 12:00, Do  przedszkoli 20 kwietnia o godz. 15:00. Natomiast ogłoszenie listy uczniów przyjętych do klas pierwszych szkół podstawowych odbędzie się 23 kwietnia o godz. 12:00.

Przypomnijmy rekrutacja do przedszkoli rozpoczęła się 15 marca i odbywała się przy wsparciu Systemu Naboru Elektronicznego ,,Przedszkole 2012” (https://nabor.progman.pl/lomza.html).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę