Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

O gen. Andersie wiedzą niemal wszystko

Michał Mieczkowski uczeń szóstej klasy Szkoły Podstawowej nr 4 po raz drugi wygrał Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Władysław Anders - Wielki Polak XX wieku”. Do konkursu wiedzy przystąpiło 28 uczniów nie tylko z łomżyńskich szkół podstawowych, ale także z Podgórza, Bełdy, Rydzewa, i Grajewa.

Konkurs odbywał się w Szkole Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Patronatem objęli je Podlaski Kurator Oświaty oraz białostocki oddział Instytutu Pamięci Narodowej. Wczoraj finaliści pisali test wiedzy o gen. Andersie i latach II wojny światowej. Michał Mieczkowski, który wygrał konkurs przed rokiem, okazał się najlepszy także i tym razem. Drugie miejsce zajął Piotr Borowy z SP2 Łomża, a trzecie Jan Rytel z SP7 Łomża.

Przy okazji rozstrzygnięto konkurs plastyczny. Tu także po raz drugi z rzędu zwycięstwo odniósł Maciuś Mieczkowski - brat Michała - z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego w Łomży.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę