Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wiktor Wołkow nie żyje

Główne zdjęcie
Wiktor Wołkow

Białostocki artysta fotografik Wiktor Wołkow nie żyje. Zmarł w nocy po ciężkiej chorobie. 4 kwietnia skończyłby 70 lat. Od ponad 40 lat Wiktor Wołkow fotografował krajobraz i przyrodę północno-wschodniej Polski.

Był członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików, autorem około stu wystaw indywidualnych i albumów: "Wołkow", "Biebrza", "Krzyż", "Słońce", laureatem licznych nagród krajowych i międzynarodowych.

W 2001 roku otrzymał tytuł ''Człowieka sukcesu'' przyznany przez tygodnik ''Kontakty''

To właśnie Wiktor Wołkow wynalazł Taplary - wioskę z ekranizacji "Konopielki" Edwarda Redlińskiego. Artysta mieszkał z żoną w Supraślu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę