Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Taneczny sukces łomżanki i ostrołęczanina w Ełku

Katarzyna Zacharzewska z Łomży i Jakub Perzanowski z Ostrołęki zajęli pierwsze miejsce w kategorii tańców latynoamerykańskich w klasie B i awansowali do najwyższej polskiej klasy tanecznej A podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Ełku.

Kasia ma 18 lat i uczy się w I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki. Partnerem tanecznym maturzystki jest  jej rówieśnik Jakub Perzanowski, maturzysta z Ostrołęki. Od półtora roku oboje tańczą w barwach klubu FAN Ostrołęka. Ich instruktorem w tańcach klasycznych jest Jarosław Śliwowski, zaś w „łacinie” - Marek Michalkiewicz. Na parkiecie rywalizowali o uznanie jurorów z 18 parami na równie wysokim jak oni poziomie. Bardzo silna konkurencja sprawiła, że tym bardziej łomżynianka i ostrołęczanin cenią swoje najnowsze zwycięstwo, które dało im zdobycie klasy A, ponieważ do podwyższenia klasy musieli wcześniej w ogólnopolskich turniejach stanąć aż siedem razy na podium.
Prestiżowy Ogólnopolski Turnieju Tańca 2012 w Ełku poprowadziła prowadząca telewizyjny „Taniec z gwiazdami” Iwona Pawlowic, zaś z pokazem wystąpili uczestnicy programu: polska tancerka Anna Głogowska i czeski tancerz Jan Kliment.

Opr. Mirosław R. Derewońko


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę