Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Są dumą szkoły...

Prymusi to uczniowie, którzy osiągają bardzo wysokie wyniki w nauce i zachowaniu - średnią ocen co najmniej 5,0 oraz wzorowe zachowanie. W tym roku w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży takich prymusów jest 26. Jedną z nich jest Milena Mroczkowska z klasy III f. Jej wynik za pierwsze półrocze to średnia ocen 5,7, wzorowe zachowanie, udział w 8 konkursach przedmiotowych na etapie wojewódzkim i już potwierdzone zdobycie pięciu tytułów laureata, a przed nią kolejne konkursy.

Uczniów, którzy otrzymali tytuł PRYMUSA, cechuje wysoki poziom wiedzy i umiejętności w odniesieniu do wielu obszarów uzdolnień, ciekawość poznawcza i motywacja twórcza. Dyrektor szkoły Teresa Kurpiewska mówiła, że są dumą szkoły. Z jej rąk „Prymusi” otrzymali nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne.
Uroczystość uświetniła inscenizacja „Godni Panteonu” poświęcona pasji odkrywania i tworzenia. Uczniowie – aktorzy prezentowali swoje osiągnięcia w różnych dziedzinach, grali na instrumentach, śpiewali i tańczyli.
Spotkanie „Prymusów” w „pierwszym” PG ma już swoją tradycję. Odbywa się nieprzerwanie od roku 2000, a nazwiska wszystkich dotychczasowych Prymusów są upamiętnione w szkolnej gablocie.

Oto tegoroczni Prymusi z  Publiczngo Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich  w Łomży:
Milena Mroczkowska
Katarzyna Mroczkowska
Magda Urbanowska
Piotr Komorowski
Konstancja Piaścik
Bartosz Zaniewski
Aneta Lemańska
Martyna Wysocka
Paulina Chmielewska
Marta Szymańska
Agnieszka Krajewska
Justyna Zaręba
Luiza Czarnocka
Wojciech Ambroziak
Alan Bednarczyk
Igor Kołakowski
Monika Dłużniewska
Jan Kowalewski
Aleksandra Szczęsna
Jakub Duda
Justyna Jemielita
Aleksandra Zalewska
Paulina Zabielska
Emilia Kurpiewska
Rafał Wierciszewski
Patryk Saniewski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę