Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sfory bezpańskich psów grasują na rozlewiskach Biebrzy

Przez kilka godzin młodego łosia przed atakami watahy zdziczałych psów ratowali strażacy, policjanci, straż łowiecka i mieszkańcy Wierciszewa. Wałęsające się po nadbiebrzańskich łąkach psy zagoniły dwa łosie - matkę z dzieckiem - na rozlewiska rzeki.

Klempa wpadła pod lód i utonęła, młodego łosia psy osaczyły na jednej z wysepek. Wystraszona hukiem wystrzału wataha uciekła, a mały łoś po kilkugodzinnym odpoczynku wrócił do lasu - opowiada strażnik łowiecki Stanisław Lipiński.

Leśnicy i myśliwi często znajdują szczątki rozszarpanych zwierząt. Do takich zdarzeń najczęściej dochodzi właśnie wczesną wiosną, kiedy zwierzęta leśne wychodzą na łąki w poszukiwaniu pokarmu - zaznacza nadleśniczy nadleśnictwa Łomża Dariusz Godlewski.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę