Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wojciech Dzierzgowski pozostanie wicewojewodą

Wojciech Dzierzgowski - przewodniczący regionalnych struktur PSL - zostaje na stanowisku wicewojewody podlaskiego. Taką informację potwierdziło Centrum Informacyjne Rządu. Dzierzgowski - jak wszyscy wojewodowie i wicewojewodowie - po wyborach parlamentarnych złożył dymisję. Premier miał 3 miesiące na jej przyjęcie. Termin minął, więc "dymisja przedawniła się" - usłyszeliśmy w Centrum Informacyjnym Rządu. Dlatego Wojciech Dzierzgowski zostaje na stanowisku wicewojewody podlaskiego, ale premier w każdej chwili ma prawo odwołać go ze stanowiska - zastrzegli pracownicy Centrum.

O pozostawienie Dzierzgowskiego na kolejną kadencję wnioskował wojewoda Maciej Żywno. Przez 3 miesiące trwały jednak w szeregach PSL dyskusje na temat tego, kto powinien zasiąść na fotelu wicewojewody. Zgodnie z umową koalicyjną zawartą w poprzedniej kadencji rządu PO-PSL , w regionie podlaskim fotel wojewody przypadł Platformie Obywatelskiej , wicewojewody - Polskiemu Stronnictwu Ludowemu.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę