Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zimowa akcja termometr w „Budowlance”

- Sale już mamy dogrzane, ale na korytarzach jest zdecydowanie chłodniej – przyznaje Artur Ciborowski, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży. Po wczorajszym wpisie na forum 4lomza.pl, że w „Budowlance” jest zimno jak w psiarni, dzisiaj z kopyta ruszyła „akcja termometr”: we wszystkich pomieszczeniach dokładnie mierzona jest temperatura.

- Jak poczytałem sobie, poprosiłem, aby temperatura w salach została sprawdzona. Nie ma sytuacji, że w salach, gdzie odbywają się zajęcia lekcyjne, jest poniżej 18 stopni Celsjusza – poinformował telefonicznie dyrektor Artur Ciborowski.
- A na korytarzach? A w sali gimnastycznej po drugiej stronie ulicy?
- Na korytarzach nie mierzyliśmy, bo do tego nas rozporządzenie nie obliguje. A na sali gimnastycznej zmierzymy – mówi.

Zimnica w „Budowlance” przy ul. Zielonej ma, zdaniem dyrektora Ciborowskiego, kilka różnych przyczyn. Budynek szkoły przez dwa tygodnie ferii nie był ogrzewany na całego, tylko na podtrzymanie temperatury. Na chłód w szkole wpływają ponadto: nieustanna cyrkulacja powietrza, gdy uczniowie wchodzą i wychodzą z budynku, duże powierzchnie okien i wietrzenie sal między lekcjami.
Dyrektor podkreśla natomiast, że do niego, w sprawie zimna, żadnej skargi uczniowie nie zgłaszali, nie interweniowali też rodzice i nauczyciele.

Mirosław R. Derewońko


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę