Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ostatni dzwonek dla maturzystów

Jutro mija termin w którym maturzyści mają ostatecznie zdeklarować jakie przedmioty będą zdawać na maturze. Wstępne deklaracje wszyscy składali do 30 września 2011 r. Jeśli do jutra jej nie zmienią w środę automatycznie staną się one deklaracją ostateczną.

W swojej deklaracji każdy maturzysta musi zgłosić temat na egzamin ustny z języka polskiego, wybrany język obcy oraz dodatkowe przedmioty, które chce zdawać na egzaminie w maju 2012 r.
Jeśli maturzysta ma zamiar zdawać egzamin z informatyki trzeba także dokonać wyboru środowiska komputerowego, programu i języka programowania. Deklaracja wstępne składane były w szkołach. I tu też jeszcze jutro można składać nowe deklaracje.
„Po tym terminie nie ma już możliwości dokonywania zmian w deklaracji dotyczących wyboru przedmiotów i poziomu egzaminów oraz tematu do części ustnej egzaminu z języka polskiego” - podkreśla w informacji dla tegorocznych maturzystów łomżyńska Okręgowa Komisja Egzaminacyjna.  - „Osoba składająca deklarację wstępną i/lub ostateczną ‎otrzymuje od dyrektora szkoły jej kopię z potwierdzeniem przyjęcia.”
Składane w szkołach deklaracje ostatecznie dyrektorzy szkół prześlą do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, która przeprowadza egzamin maturalny.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę