Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Drugi Łomżyński Konkurs Matematyczny

Jeszcze tylko do piątku uczniowie ostatnich klas gimnazjów i pierwszych dwóch klas szkół ponadgimnazjalnych mogą zgłaszać się do Łomżyńskiego Konkursu Matematycznego. Wystarczy wejść na stronę internetową, zarejestrować się i przez internet rozwiązać 10 zadań.

To już druga edycja Łomżyńskiego Konkursu Matematycznego. Konkurs organizowany przez Instytut Informatyki i Automatyki w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży we współpracy z łomżyńskimi liceami ogólnokształcącymi „pierwszym” i „trzecim” oraz Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Łomży. Jego celem jest przede wszystkim zachęcenie uczniów do zainteresowania się matematyką oraz wzbogacania wiedzy z zakresu tej dziedziny nauki. Po zarejestrowaniu się na stronie konkursu (http://konkursmat2012.pwsip.edu.pl)
każdy uczestnik otrzymuje drogą e-mailową numer indentyfikacyjny i dostęp do wygenerowanego
indywidualnie dla każdego uczestnik zestawu 10 zadań. Na ich rozwiązanie ma czas tylko od piątku  10 lutego. Jeśli mu się uda i uzyska co najmniej 21 punktów automatycznie zostanie zakwalifikowany do drugiego etapu. Wyniki pierwszego etapu zostaną ogłoszone w za tydzień w poniedziałek, a drugi etap – także internetowy - rozpocznie się 20 lutego. Wielki finał -  już na żywo -  odbędzie się 29 marca w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W finale uczestnicy nie mogą mieć ze sobą żadnych książek, notatek ani urządzeń typu komputery przenośne. Zwycięzcę matematycznego konkursu poznamy 19 kwietnia. Dodajmy tylko, że przed rokiem zwyciężczyni konkursu w nagrodę otrzymała laptopa.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę