Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Jesteśmy z Łomży i dajemy radę!”

Tancerze z C.T. Group Marka Kisiela zakwalifikowali się do drugiego etapu nowego tanecznego show „Tylko taniec” Polsatu. Zanim pojadą na nagrania do Warszawy telewizja Polsat odwiedziła ich w sali prób MDK–DŚT, realizując specjalny program o łomżyńskich tancerzach. - To drugi program taneczny z naszym udziałem – mówi Marek Kisiel. – W „Mam talent” braliśmy udział dwa razy. Teraz jest to nowy program Polsatu „Tylko taniec”. Dostaliśmy się do drugiego etapu, 5 lutego jedziemy na nagrania już przed kamerami w Warszawie. Jeśli uda się przejść dalej, później są odcinki na żywo.

Marek Kisiel
Marek Kisiel

Przed  drugim etapem programu odbyło się osiem castingów, do których zgłosiło się kilkuset chętnych z całej Polski: solistów, duetów i grup tanecznych. Do nagrań odbywających się  na początku lutego zakwalifikowano około 140 wykonawców.  C.T. Group  z powodzeniem wzięli udział  w castingu odbywającym się w Białymstoku.
- Przygotowaliśmy nową choreografię breakdance – typową dla tego, co robimy na co dzień – wyjaśnia Kisiel. - Ale zrobiliśmy też układ breakdance pod piosenkę Hanki Bielickiej „My z Łomży”. To fajnie razem zagrało – ta piosenka, że my też jesteśmy z Łomży – i spodobało się producentom programu. Trzeba  promować nasze miasto, pokazywać, że jesteśmy z Łomży i, że dajemy radę!
Wizyta ekipy Polsatu w Łomży była rezultatem tego udanego występu. Telewizja nie przygotowuje bowiem materiałów o wszystkich uczestnikach konkursu, ale wybranych 25 konkursowiczach, mających największe szanse na zwycięstwo. Kamera towarzyszyła tancerzom w czasie spaceru po mieście oraz podczas próby.
- 25 lutego mamy dziesięciolecie C.T. Group  Zobaczymy, czy program „Tylko taniec” nie pokrzyżuje nam planów, bo jeśli uda się wejść do odcinków na żywo, to ten termin odpadnie – podsumowuje Marek Kisiel.
Na jubileusz zespół przygotowuje specjalny występ. Będą także filmy i skomponowana przez chłopaka z C.T. Group specjalna piosenka o zespole.

Wojciech Chamryk
Zdjęcia: Marek Maliszewski


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę