Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska gwiazda Internetu wypuści teledysk

Główne zdjęcie
Jula (fot. fametone.com)

Już za kilka dni odbędzie się premiera debiutanckiego wideoklipu młodej wokalistki z Łomży. Niewiele osób wie, że Jula jest w pierwszej trójce najpopularniejszych polskich wokalistek w serwisie YouTube. Nasza krajanka wyprzedziła Dodę i Patrycję Markowską osiągając 25 milionów wyświetleń swoich utworów.

Jula (Julita Fabiszewska)  jest dwudziestolatką od urodzenia mieszkającą w Łomży. Do zdobycia olbrzymiej rzeszy wiernych słuchaczy wystarczył jej talent do pisania tekstów oraz amatorski mikrofon podłączony do komputera. Rosnąca popularność artystki zainteresowała profesjonalistów z branży muzycznej. Od zeszłego roku managementem i promocją wokalistki zajmuje się agencja fametone. Ta współpraca zaowocowała rozpoczęciem procesu nagrywania albumu oraz kontraktem z wytwórnią fonograficzną MyMusic Group (EMI Music Poland).

Pierwszy teledysk Juli powstał do piosenki pt. „Za każdym razem”. Nieoficjalną, nagraną w domowych warunkach wersję tego utworu odsłuchano w Internecie ponad milion razy. Kilka miesięcy temu, piosenka została profesjonalnie zrealizowana w State of Sound Studio. Muzykę do nowej wersji skomponował Adi Owsianik, który jest liderem zespołu Rotten Bark – finalistów programu Must Be The Music. Zdjęcia do wideoklipu odbyły się pod koniec listopada w Lublinie. Za scenariusz i realizację odpowiedzialna jest agencja fametone oraz ekipa filmowa Studio35.

Piosenka „Za każdym razem” zapowiada pierwszy album łomżyńskiej wokalistki, który ukaże się nakładem wytwórni MyMusic w tym roku. Na płycie znajdzie się kilkanaście piosenek utrzymanych w klimacie pop rock.
WZ / fametone

200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę