Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dwie osoby z Łomży w finale Olimpiady Logistycznej!

Damian Rogiński oraz Patryk Zabielski z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 z Łomży weszli do finału IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Z całego kraju zakwalifikowano 50 uczniów. Ostatni etap olimpiady odbędzie się w połowie marca w siedzibie organizatora w Auli Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.

W odbywającym się w tym tygodniu drugim etapie olimpiady, w 10 okręgach w całym kraju, wzięło udział 617 uczniów. W tej grupie było 8 uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 z Łomży. Damian Rogiński oraz Patryk Zabielski, którzy jako jedyni z województwa zakwalifikowali się do finału, uzyskali po 24 punkty.
Olimpiada skierowana jest do uczniów szkół średnich i policealnych uczących się zawodów: technik spedytor i technik logistyk. Zakres tematyczny olimpiady obejmuje całość materiału, jaki uczeń profilowanego liceum powinien przyswoić podczas kilku lat nauki. Przedsięwzięcie jest częścią programu „WSL dla szkół średnich”, w ramach którego poznańska uczelnia współpracuje z większością techników logistycznych i techników spedycyjnych w Polsce.
Na laureatów i finalistów olimpiady czekają nie tylko częściowe zwolnienia z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, ale także bezpłatne studia w WSL oraz wiele rzeczowych nagród.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę