Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Proboszcz zagra na gitarze...

Ks. Andrzej Godlewski, proboszcz największej w Łomży parafii pw. Krzyża Świętego jest gitarzystą w rockowym zespole. Kapela, w skład której wchodzą także Janusz Ramotowski, dawniej lider zespołu „Browar Łomża” oraz filmowiec Zbigniew Zalewski i lekarz Marek Załęski, wystąpi w najbliższy piątek w parafialnej świątyni.

W Święto Trzech Króli, po wieczornej Mszy św. odbędzie się tu już drugi koncert „parafialne kolędowanie”, a na scenie zaprezentują się także wszystkie inne zespoły, chóry i schole, które co niedziela „ubogacają liturgię” na wzgórzu Krzyża Świętego. Trochę tego jest. Przy parafii działają schola dziecięca i schola młodzieżowa, jest też chór Spes Unica prowadzony przez Katarzynę Szmitko. Osoby chór i orkiestrę w parafii prowadzi także ks. Rafał Wiliński, i jest jeszcze rockowy zespół „pod duchowym kierownictwem proboszcza, ks. Andrzeja Godlewskiego”. W piątek wszystkie, wraz ze zgromadzonymi w kościele wiernymi, będą śpiewały i grały kolędy by – jak podkreślają księżą - temperamentem i uśmiechem przypomnieć wszystkim, że najważniejszym efektem świąt jest radość z narodzenia Pana.

Fotogaleria z 2011r. - Jarosław Kucisz

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę