Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mateusz z Łomży walczy o „Stypendium z Wyboru”

Mateusz Grzymkowski z Łomży, student dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, chce stworzy publicystyczno-rozrywkowy portal internetowy dla młodych. Warunkiem niezbędnym do tego są pieniądze na start. Mateusz chce je wygrać... Możesz mu teraz pomóc.

Mateusz Grzymkowski
Mateusz Grzymkowski

- Jak ciężko jest wdrożyć w życie nawet bardzo dobry pomysł bez odpowiednich funduszy wie każdy kto próbował założyć własny biznes – mówi Mateusz. - Ograniczenia finansowe są główną przeszkodą szczególnie dla młodych ludzi starających się założyć własną działalność gospodarczą lub projekt pozwalający rozwijać swoje pasje i zainteresowania.
Istnieje jednak kilka instytucji ułatwiających finansowy start młodym osobom. I z takiej możliwości postanowił skorzystać Mateusz Grzymkowski. Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, ubiega się on o stypendium, by pokryć koszty związane z rozpoczęciem funkcjonowania portalu internetowego, który chce stworzyć. Jego grupą docelową byliby studenci i młodzież szkolna.

„Stypendium z Wyboru”
Stypendium z Wyboru jest unikalnym programem stypendialnym skierowanym do studentów i absolwentów (do jednego roku od ukończenia studiów). Mogą oni brać w nim udział indywidualnie lub grupowo (maksymalnie 5 osób). Warunkiem ubiegania się o fundusze na realizację wybranego celu jest złożenie aplikacji w formie filmiku, nagrania, prezentacji lub tekstu. O wyborze laureatów decydują wyniki otwartego głosowania.
A zatem aby Mateusz stypendium otrzymał jego pomysł wysoko muszą ocenić internauci.
- Można mi pomóc w bardzo prosty sposób – mówi Mateusz. - Wystarczy zarejestrować się na stronie stypendiumzwyboru.pl, aktywować konto, wejść na moją aplikację i przyznać 5 gwiazdek. Nie zajmuje to nawet 3 minut, a można pomóc w stworzeniu czegoś interesującego - zapewnia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę