Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Szóstoklasista z Łomży najlepszym studentem EUD

Michał Mieczkowski, szóstoklasista ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży został najlepszym studentem Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku. Michał w nagrodę otrzymał wysokiej klasy notebooka, który wręczył mu prof. Robert Ciborowski – dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku.

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy prowadzony jest przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych we współpracy z lokalnymi partnerami. W Białymstoku partnerem jest Uniwersytet w Białymstoku. W czwartek 8 grudnia odbyło się finałowe spotkanie piątej edycji.
Końcowy test wiedzy, do którego przystąpili studenci, wyłonił najlepszego studenta EUD w Białymstoku. Ten zaszczytny tytuł przypadł w tym roku Michałowi Mieczkowskiemu w Łomży.

Przedsięwzięcie ma na celu popularyzację wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej wśród dzieci już od najmłodszych lat. Oferta edukacyjna EUD skierowana jest do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych. Program obejmuje również serie spotkań dla rodziców z zakresu wychowania i kształtowania postaw u najmłodszych.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę