Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

„Mikołajki na sportowo”

Przedszkolaki z łomżyńskiej „dziewiątki” w tym roku oryginalnie świętowały Mikołajki. Był tradycyjny Mikołaj z prezentami, ale była też rywalizacja sportowa. - „Mikołajki na sportowo” były podsumowaniem realizowanego programu profilaktycznego ”Rozważny przedszkolak” promującego zdrowy styl życia - mówi Maryla Łysiak dyrektor przedszkola, dodając, że sportowe Mikołajki, w których brały udział wszystkie przedszkolaki, były tu zorganizowane po raz pierwszy.

Mikołaj jak na niego przystało przyjechał na saniach. Miał wór prezentów z zabawkami i słodyczami oraz pomagające mu w pracy elfy. Zarówno on jak i elfy włączyli się też do późniejszej zabawy sportowej zorganizowanej w holu przedszkola.
- Dzieci podeszły do tego z wielkim entuzjazmem i chętnie prezentowały swoje umiejętności rywalizując ze sobą w poszczególnych konkurencjach i zabawach. Sportowe zmagania uwieńczył mecz piłki nożnej – podkreśla dyrektor.
I choć Mikołaj w przedszkolu był przez kilka godzin wielu miało niedosyt. Dlatego obiecał, że wróci tu na bal karnawałowy w styczniu, a wczesnej odwiedzi przedszkolaków w domach tradycyjnie w noc wigilijną Bożego Narodzenia.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę