Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Seryjni włamywacze w zambrowskim i wysokomazowieckim? Kradzieże są do siebie podobne

Kilkanaście włamań do mieszkań prywatnych w ciągu ostatnich niespełna dwóch miesięcy odnotowali policjanci z powiatów zambrowskiego i wysokomazowieckiego. Wszystkie kradzieże są do siebie podobne i przebiegają według takiego samego scenariusza - włamywacze wykorzystują nawet kilkugodzinną nieobecność właścicieli i wówczas wchodzą do mieszkań albo na tzw. pasówkę, czyli dorobiony klucz lub przez wybite albo wypchnięte okno - do domów jednorodzinnych. Zainteresowani są tylko gotówka i biżuteria - w kilku przypadkach, gdy nie znaleźli takich łupów, nie zabrali niczego.

Terminy włamań na terenie obu powiatów w zachodniej części naszego województwa wskazują na to, że może ich dokonywać ta sama grupa przestępcza. Dwie ostatnie kradzieże wydarzyły się już w tym tygodniu - na jego początku dokonano ich w Zambrowie, dwa dni później w Wysokiem Mazowieckiem.

Policja apeluje do mieszkańców tych terenów o zwracanie uwagi na obce osoby i nieznane samochody, które pojawiają się w okolicach osiedli mieszkaniowych. O wszystkich podejrzeniach można informować pod numerem 997.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę